Važiavimas realiu laiku

Geografinės padėties nustatymo sistemomis (GPS) turime galimybę realiu laiku stebėti viešojo transporto judėjimą miesto gatvėmis.

Stebėjimo realiu laiku sistema integruota į Alytaus miesto maršrutų tvarkaraščius, kurie pateikiami svetainėje https://www.stops.lt/alytus/, skiltyje „Rodyti transporto judėjimą“ ir mobiliesiems telefonams skirtoje nuorodoje https://m.stops.lt/alytus/, aktyvuojant skiltį „Rodyti transporto priemonių judėjimą“.

Keleiviams suteikiama galimybė ne tik stebėti viešojo transporto (autobuso) buvimo vietą, judėjimo kryptį, vidutinį greitį konkrečioje autobuso maršruto atkarpoje, galimus nukrypimus nuo planinio tvarkaraščio, bet ir tiksliau planuoti savo laiką, atsižvelgiant į realų konkretaus autobuso maršruto atvykimo laiką į pageidaujamą autobusų stotelę.

Nuo 2019 m. liepos 3 d. realaus laiko duomenys pateikiami ne tik internete, tačiau ir septyniose Alytaus m. viešojo transporto stotelėse „Sodra“ ir Poliklinika (abiejų krypčių), Pirmojo Alytaus aikštė ir Kalniškės g. (važiuojant į centro pusę) bei „Volungė“ (PC „Maxima“ pusėje), kuriose sumontuotos elektroninės švieslentės.

Autobusų realaus laiko judėjimo duomenys ir atvykimo laikas atvaizduotas į konkrečią maršruto stotelę, atsinaujina kas 15 sekundžių.