Naujiena

Viešasis transportas dėl š. m. gegužės 17 – 19 d. Alytuje, vyksiančių Europos sportinio ėjimo taurės varžybų, kursuos apylanka

2019 05 10

Autobusų maršrutai 1, 1A, 3, 8, 8U kursuojantys iš / į / pro AB „Dainava“, 11 autobuso maršrutas iš  / į Lelijų g. ir autobusų maršrutai 4, 4A, 6, 7A, 10 kursuojantys iš / į / pro Pirmąjį Alytų, autobuso stotelių Sodra, Miesto sodas, A. Ramanausko-Vanago gimnazija, Laidojimo namai, Aušros g., Amatų mokykla ir Kolegija neaptarnaus. Tvarkaraščiai – nesikeis.
Autobusų maršrutai kursuojantys iš / į / pro AB „Dainava“, vietoje uždarytų Jotvingių ir Pulko gatvių atkarpų, kursuos Rūtų ir Suvalkų gatvėmis.
Autobuso maršrutas 11, vietoje uždarytų gatvių atkarpų, kursuos Margio, Rūtų ir Suvalkų gatvėmis.
Autobusų maršrutai kursuojantys iš / į / pro Pirmąjį Alytų, vietoje uždarytos Jotvingių gatvės atkarpos, kursuos Ligoninės ir Tvirtovės gatvėmis.
 
Visi autobusų maršrutai, kurie įprastai kursuoja pro autobusų stotelę „Sodra“ taip pat papildomas autobuso maršrutas 1A, užvažiuos į Jotvingių turgaus aikštelę prie PC „Avitela“ įlaipinti ir išlaipinti keleivių:

Keleivių vykstančių iš / į / pro AB „Dainava“, Užupių kapinių ir Pirmojo Alytaus puses, prašytume vadovautis tos krypties „Sodra“ stotelės tvarkaraščiu, į kurią ketina vykti.

Atkreiptinas keleivių dėmesys į tai, kad dėl pasikeitusios autobusų maršrutų važiavimo trasos, autobusai gali vėluoti, nukrypti nuo autobusų stotelėse bei internete nurodytų tvarkaraščių.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.
- Apie maršrutų aptarnavimo pažeidimus prašytume pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui tel. 8 315 55 128 arba el. paštu viesojitvarka@alytus.lt.
- Dėl vairuotojų aptarnavimo pažeidimų prašytume informuoti vežėją – UAB „Kautra“ mob. tel. (8 617) 68 467 arba el. paštu alytus@kautra.lt.
- Daugiau informacijos apie Alytaus viešąjį transportą rasite https://www.alytausinfrastruktura.lt, svetainės skiltyje „Viešasis transportas“.