Naujiena

Puiki žinia keleiviams: nuo birželio 15 d. Alytaus miesto viešasis transportas dirbs pilnu pajėgumu!

2020 06 11

Ilgai laukta žinia keleiviams: nuo birželio 15 d. Alytaus miesto viešasis transportas dirbs pilnu pajėgumu!

ATKREIPIAME KELEIVIŲ DĖMESĮ, KAD KARANTINO PABAIGA SUTAMPA SU VASAROS GRAFIKŲ ĮSIGALIOJIMU, TODĖL TURITE STEBĖTI TVARKARAŠČIUS, KAD SUSIPLANUOTUMĖTE SAVO KELIONĘ.

Šie pakeitimai vyksta kiekvienais metais sulig mokslo metų pabaiga, birželio mėnesį įsigalioja vasaros laiko tvarkaraščiai, pagal kuriuos transportas važiuoja iki rugsėjo 1 d., kuomet baigiasi atostogų metas darbuotojams bei prasideda nauji mokslo metai.

Pagrindiniai pokyčiai tie, kad nuo birželio 15 d. autobusai važiuos visą darbo dieną, šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis.

Visose autobusų stotelėse bus iškabinti autobusų stotelių tvarkaraščiai. Naujausią informaciją apie tvarkaraščių pasikeitimus keleiviai jau sekmadienį, birželio 14 d., ras patalpintą internete adresu https://www.stops.lt/alytus, bei mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/.

Papildoma informacija: prašome atkreipti dėmesį, kad iki rugsėjo 1 d. nekursuos 5-ojo maršruto autobusas. Primename, kad šio autobuso maršruto galutines autobusų stoteles (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) galima pasiekti 2-ojo ir 7-ojo maršrutų autobusais, todėl keleiviai nenukentės. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva yra 2-asis autobuso maršrutas, kuris kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu SB „Nemunas“ keleivius, kaip įprasta, aptarnaus 7-asis autobusų maršrutas.

Anksčiau, maršrutą Nr. 2, aptarnaudavo du autobusai, tačiau dėl didžiausių metinių nuostolių patiriamų būtent šiame maršrute, nuo birželio 15 d. važiuos vienas, t. y. autobusai šiuo maršrutu važiuos rečiau, todėl renkantis kelionę šiuo autobusu, prašome atkreipti dėmesį į tvarkaraštį.

KELEIVIŲ PRAŠOME:

•  autobusų stotelėse bei viešajame transporte  dėvėti apsaugines veido kaukes arba respiratorius;

•  pagal galimybes, laikytis saugaus atstumo;

•  vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais;

•  atsiskaitant grynaisiais pinigais, su savimi turėti smulkių grynųjų pinigų. Prašytume, vengti didesnės vertės (10, 20, 50 Eur) banknotų, nes tokiu atveju gaunate daugiau grąžos, o tai didina užsikrėtimo riziką, be to mažėjant atsiskaitymų grynaisiais, tiek grąžos gali neturėti vairuotojas;

•  pasinaudoti nemokamo persėdimo galimybe, jeigu nėra tiesioginio maršruto. Šią privilegiją turi tik el. bilieto naudotojai. Keleiviai neturintys el. bilieto kortelių, jas už 3 Eur gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę mažiausia 3 Eur suma, daugkartiniam naudojimui.  Primintina, kad el. bilieto naudotojai turi galimybę per 30 min. nuo pirmojo pažymėjimo, vieną kartą persėsti į kitą autobusą už tą pačią vienkartinio el. bilieto kainą, be to el. bilietai – pigesni;

•  atkreipti dėmesį į tvarkaraščių pasikeitimus.

Visą informacija apie Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite internete https://www.stops.lt/alytusmobiliesiems telefonams skirtoje nuorodoje https://m.stops.lt/alytus/.

Dėl išsamesnės informacijos prašytume kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.) arba bet kuriuo paros metu el. paštu transportas@alytus.lt.