Naujiena

PAPILDYTA: dėl gaisro gesinimo darbų nuo š. m. spalio 18 d. ribojamas autobusų maršrutų eismas į „Izomega“ ir Pramonės rajoną!

2019 10 18

PAPILDYTA. Dėl gaisro gesinimo darbų, nuo š. m. spalio 18 d. ribojamas autobusų maršrutų eismas į „Izomega ir Pramonės rajoną! 
Autobusų maršrutai Nr. 1, Nr. 1A, Nr. 2, Nr. 3, Nr. 4, Nr. 4A, Nr. 5 ir Nr. 6, kursuojantys į Pramonės rajoną iki galutinio maršrutų punkto „Pieninė nekursuos. Šių autobusų maršrutų važiuojančių į / iš Pramonės rajoną (-o), galutinė ir pradinė maršrutų stotelė „Darželis.
Autobuso maršrutas Nr. 11, kuris kursuoja pro Panemunę, kursuos įprasta maršruto trasa ir tvarkaraščiu.
Iki galutinio maršrutų punkto „Izomega, nekursuos autobusų maršrutai Nr. 8, Nr. 9, Nr. 9U, Nr. 10, Nr. 12 ir Nr. 12U. Autobusų maršrutų galutinė stotelė – Autobusų stotis, pradinė – Kalniškės g. stotelė.
Atkreiptinas dėmesys į tai, kad autobuso maršrutas Nr. 10A, kursuos pakeista daline trasa, į Miklusėnus važiuos keliu vedančiu link Kauno.
Autobusų maršrutų tvarkaraščiai nesikeis.
Apie autobusų maršrutų eismo atnaujinimą į „Izomega ir Pramonės rajoną, informuosime atskiru pranešimu!
Infomracija atnaujinta 2019-10-21.
- Dėl išsamesnės informacijos prašytume kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.
- Apie maršrutų aptarnavimo pažeidimus prašytume pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui tel. (8 315) 55 128 arba el. paštu viesojitvarka@alytus.lt.
- Dėl vairuotojų aptarnavimo pažeidimų prašytume informuoti vežėją – UAB „Kautra mob. tel. 8 617 68 467 arba el. paštu alytus@kautra.lt,
Detalesnę informaciją apie viešąjį transportą, rasite svetainės skiltyje „Viešasis transportas.